برای مشاوره رایگان، همین حالا تماس بگیرید

درباره ما

گروه صنعتی آگنیس


گروه صنعتی آگنیس در سال 1389 تاسیس گردید و در سال‌های ابتدایی در زمینه‌ی واردات و عرضه‌ی انواع درب‌های ضد سرقت، درب‌های داخلی و یراق‌آلات باکیفیت از بهترین برندهای خارجی فعالیت داشت. با شروع تحریم‌های اقتصادی، گروه صنعتی آگنیس تولید درب‌های ضد سرقت ایرانی ایرانی را آغاز نمود؛ از این رو آگنیس را می‌توان جزو اولین سازندگان درب‌های ضد سرقت ایرانی دانست که به کمک پرسنل متخصص و ماهر و با استفاده از بهترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات، اقدام به تولید ملی نموده است.

در سالیان اخیر، با توسعه‌ی کارخانه و افزایش ظرفیت تولید، گروه صنعتی آگنیس موفق به تولید صفر تا صد درب ضد سرقت ایرانی گردیده است؛ به طوری که علاوه بر تولید کاملا مستقل درب‌های با کیفیت در گروه آگنیس،‌ این مجموعه به تعداد قابل توجهی از همکاران خود نیز خدماتی را ارائه می‌دهد. همین عوامل سبب گشته است تا اتفاقی منحصر به فرد در این گروه تولیدی رخ داده و امکان سفارشی‌سازی محصولات برای تمامی مشتریان وجود داشته باشد.

استفاده از مرغوب‌ترین متریال داخلی و خارجی و همچنین طراحی‌ زیبا و خلاقانه‌ی درب‌های ساخته شده در گروه آگنیس موجب تحسین همگان گردیده است. به همین دلیل در حال حاضر این گروه علاوه بر رفع نیازهای داخلی، توانایی صادرات انواع درب‌های ضد سرقت را دارا می‌باشد.

استقبال فروشگاه‌های عرضه‌ی درب‌های ضد سرقت سراسر کشور از درب‌های تولیدی این مجموعه، گروه آگنیس را بر آن داشت تا اقدام به عرضه‌ی انواع درب‌های ضد سرقت در چهار گروه اکونومی، مدرن، لوکس و لابی به مشتریان نهایی نماید. هدف ما در آگنیس، ارائه‌ی با کیفیت‌ترین درب‌های ضد سرقت با مناسب‌ترین قیمت و امکان سفارشی‌سازی به درخواست مشتری می‌باشد.

تصاویر کارخانه آگنیس